FenBilimleri.Web.Tr – Hakkımızda ve İletişim

FenBilimleri.Web.Tr – Hakkımızda ve İletişim

Hakkımızda

Fenbilimleri.web.tr 6 Nisan 2021 tarihinde Ahmet Çelen tarafından kurulmuştur. Başta fen olmak üzere alt dalları ve branşlarıyla da gerek araştırmalar gerek yazarlarıyla bir çok makale yayımlamıştır. Minimum reklam maksimum bilgi sloganıyla ilim fen arayışında olan insanlara kaynaklık etmektedir. Fenbilimleri.web.tr ziyaretçilerine önem vermekte ve makalelerini belirli bir nizamda konfigüre etmektedir.

Örneğin bir makaleyi okuma amacı kişiden kişiye değişkenlik gösterir. Kimi sınavı için bilgi arayışındadır, kimi yanlış olduğu veya doğruluğunu kestiremediği bilgiyi teyit etme amacında, kimi ise merakından dolayı sürekli araştırmalar yapar. Fenbilimleri.web.tr olarak her kesime hitap eden makaleler yayımlıyoruz. Sınava hazırlanan bir kimsenin makalenin tümünü okuma gibi bir şansı her zaman olmayabiliyor. Bizde makalelerimizi buna göre optimize ediyoruz desek yanlış olmaz. Makalelerimizde önce özet bölümü yer alır. Makalenin özeti ve en yaygın bilgileri yer alır. Bu özet kısmı bir fragman niteliğindedir. Fakat fragmandan tek farkı olayı eksiksiz gereken düzeyde bilgi akışının sağlanmasıdır. Bu yöntem ile sınava hazırlanan ve bilgiyi çabucak elde etme gayesinde olan ziyaretçilerimizin yüzünü güldürürüz. Konu hakkında tüm detayları öğrenmek isteyen merak tutkunlarına ise makalemizin hemen sonrasına anlık rehberlik ederiz.

Fenbilimleri.web.tr başta Kimya, Fizik, Biyoloji olmak üzere bilim dallarında ki terimler, konular, kavramlar hakkında toplumu bilgilendirici makaleler yayımlamaktadır. ÖSYM`nin hazırladığı sınavlara hazırlanan öğrencilere de faydalı olmaktayız.

Makaleler liselere geçiş ve üniversite sınavlarında öğrencilere rehberlik etmektedir. Bazı makalelerimiz ise üniversite öğrencilerine hitap etmektedir. Her türlü eğitim almak isteyen öğrenci grubuna hayat boyu öğrenim şansı sunmaktayız. Tanınma gibi bir derdimiz olmadı fakat öğrenme adayı ziyaretçilerimizin aradığı çoğu şeyi sitemizde bulduklarını farkettikleri anda biz ister istemez tanınmış olacağız.

Amacımız nedir?

Fenbilimleri.web.tr başlıca amacı ziyaretçilerine net bilgiyi minimum reklam maksimum verim ile sunmaktır.

Bir kuruma bağlı mısınız?

Fenbilimleri.web.tr`nin hiçbir kurumla bağlantısı bulunmamaktadır. Domain (alan adı) isminden de anlaşılacağı üzere bağımsız bir bilgi paylaşım web sitesidir.

İletişim Konuları

  • Fenbilimleri.web.tr`yi geliştireceğini düşündüğünüz veya olumsuz olaylar konulu olarak tarafımıza her türlü arzu ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.
  • Bilimsel sohbetler için tarafımıza ulaşabilirsiniz.
  • Fenbilimleri.web.tr`de yer almasını istediğiniz içerikleri bizle paylaşabilirsiniz.
  • Fenbilimleri.web.tr`de yanlış içerikleri bizlere bildirebilirsiniz.
  • Fenbilimleri.web.tr`ye iş ortaklığı ve teklifleri için ulaşabilirsiniz.
  • Lütfen reklam içerikleriyle tarafımızı meşgul etmeyiniz.

İletişim Yolları : bilgi@fenbilimleri.web.tr

Mail Atmak İçin Tıklayın!

Mail dışında herhangi bir iletişim opsiyonu henüz bulunmamaktadır. Haftalık olarak mailler kontrol edilmektedir.

Bir Cevap Yazın

error: Üzgünüz sağ tık ve kopyalama işlevleri yasak. Bu fenbilimleri.web.tr`nin içeriklerini korumaya yönelik basit bir uygulamadır.